OLE ROHKEM kinosõber

  OLE ROHKEM kinosõber üritus läheb suvepuhkusele!

Kohtume taas sügisel!

 •  8.06.2017 toimus OLE ROHKEM kinosõber eriseanss filmiga MUUMIA, kes ise olid ka kohapeal, et näidata oma võimu ja raevu.

Pildid leiad siit!

 • 25.05.2017 toimus Cinamonis OLE ROHKEM kinosõber eriseanss filmiga KARIIBI MERE PIRAADID: SALAZARI KÄTTEMAKS 3D. Piraadid seilasid merel ja tervitasid kõiki kinokülastajad!

Pildid leiad siit! 

 • 27.04.2017 toimus OLE ROHKEM kinosõber eriseanss filmiga GALAKTIKA VALVURID VOL. 2.  Kõiki külajastajaid tervitasid Galaktika valvurite tiimiliikmed!

Pildid leiad siit!

 • 16.03.2017 toimus OLE ROHKEM kinosõber eriseanss filmiga KAUNITAR JA KOLETIS.  Kõiki külajastajaid tervitasid Kaunitar ja Koletis isiklikult! Vaata, millised muinasjutulised pildid jäädvustati!

Pildid leiad siit! 

 • 15.12.2016 toimus Cinamonis OLE ROHKEM kinosõber eriseanss filmiga “ROGUE ONE: TÄHESÕDADE LUGU”. Enne filmi ootas kõiki ees Hall of Galaxy! Vaata millised tähesõdalaste fotod jäädvustati! :) Kõik said pildid päriselt ka kaasa haarata!

  Pildid leiad siit!

   starwars

 • 16.11.2016 toimus Cinamonis OLE ROHKEM kinosõber eriseanss filmiga “FANTASTILISED ELUKAD JA KUST NEID LEIDA”. Vaata, millised maagilised pildid fotonurgas jäädvustati! :)

  Pildid leiad siit! 

  img_1394

Seanss  toimub koostöös OLE ROHKEM tudengite sihtasutusega, mis edendab mõtteviisi olemaks homme parem kui täna. Ootame kõiki kino- ja filmisõpru, eelkõige aktiivseid ja uudishimulikke kinolisi, et tutvuda teiste samasugustega ning vaadata üle üks silmaringi avardav või maailma muutev filmiteos.

Seansi eel ootab kõiki OLE ROHKEM ajakiri, loosime üllatusi OLE ROHKEM üllatuslike kingikottide näol ning teeme vahvaid pilte.

Trendikas tudeng on kursis ka harivate-põnevate uute filmidega – OLE ROHKEM kinosõber! :)