Esilinastus : Reede 11. august

Õudus-

Annabelle 2

Annabelle 2

Vanusepiirang: -
Kategooria: Õudus
Kestus: 1 tund 30 minutit

Ta on tagasi!

New Line Cinema toob ekraanile David F. Sandbergi („Tuled surnuks“) lavastatud filmi „Annabelle 2“, mis on järg 2014. aasta üliedukale „Annabelle’ile“, mis hirmutas inimeste taskutest ülemaailmse kassatulu näol välja lausa 257 miljonit dollarit. Uue filmi produtsendid on taas Peter Safran ja James Wan, kes tegid edukat koostööd ka „Kurja kutsumise“ filmidega.

„Annabelle 2“ sündmustik leiab aset mitu aastat pärast nukumeistri väikese tütre surma, kui ta pakub abikaasaga oma kodus peavarju nunnale ja mitmele orbudekodust pärit tüdrukule, kellest saavad peagi nukumeistri vaimudest vaevatud loomingu Annabelle’i ohvrid.

Stsenaariumi autor on Gary Dauberman, kes kirjutas ka esimese filmi. Näitlejatest teevad kaasa Stephanie Sigman („Spectre“), Talitha Bateman („Viies laine“), Lulu Wilson („Ouija 2“, „Päästa meid kurjast“), Philippa Anne Coulthard („After the Dark“), Grace Fulton („Badland“), Lou Lou Safran („Elu valikud“), Samara Lee („Foxcatcher“, „Viimane nõiakütt“), Tayler Buck oma filmidebüüdis ning Anthony LaPaglia (telesari „Jälgi jätmata“) ja Miranda Otto (Showtime’i sari „Kodumaa“, „Sõrmuste isanda“ triloogia).

Sandbergile tulid taas appi tema „Tuled surnuks“ tiimikaaslased kunstnik Jennifer Spence ja monteerija Michel Aller. Lisaks kuuluvad loomingulisse tiimi operaator Maxime Alexandre („The Other Side of the Door“) ja kostüümikunstnik Leah Butler („Paranähtused 3 & 4“).

New Line Cinema ja Atomic Monster/Safran Company toodetud „Annabelle 2“ jõuab kinodesse 19. mail 2017. Filmi levitab Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Entertainment Company.